Küsimused mulle

13. juuni 2012

Sinu juuste kuus suurimat vaenlast

Sattusin Delfi Naistekast lugema huvitavat artiklit,millest panin päris palju körvataha ja olen ka jälginud neid nöuandeid.Ei ole juba pikemat aega kasutanud juustele ölisid,seerumeid ja isegi mitte palsamit.Peale pesemist panen räti pähe ja lasen märjal räti sisse imenduda ja juukseid ei kammi enne,kui juuksed kuivad.Tavaliselt lähen segamini ja niiskete juustega magama ja hommikul siis silun.Juukseid katsun vöimalikult palju lahti hoida.Need on asjad,millele ma röhku panen tänu sellele artiklile:)

Siin siis asjast lähemalt:
Mõtled, miks su juuksed ruttu ei kasva või nii kaunilt ei läigi nagu su sõbrannal? Püüa vältida neid suurimaid juukselõhkujaid ja võid peagi olla ilusamate ja tugevamate juuste uhke omanik.

Õlakotid — juhul kui su juuksed on õlgadeni või pikemad ja kannad neid lahti ning oled harjunud kandma käekotti õlal, siis võid avastada, et ühe poole juuksed on tunduvalt kuivemad, katkisemad ja lühemad. Kuidas seda lahendada? Ürita vältida kottide kandmist õlal, kanna juukseid patsis ja iga kord enne koti õlale panemist tõmba juuksed õlalt ära.
 
Patsikummid — kõige rohkem kahjustavad juukseid patsikummid, milles on metallklamber. Kandes ka näiteks iga päev samal kohal tugevat hobusesaba siis võid avastada, et juuksed hakkavad patsikummi kohalt murduma. Kuidas seda lahendada? Ürita kanda võimalikult palju erinevaid soenguid, ära keera juuksekumme liiga tugevalt ümber juuste ja kasuta paksemaid-pehmemaid patsikume.
 

Märgade juuste rätikuga kuivatamine — märjad juuksed venivad ja katkevad väga kergesti. Märgade-niiskete hõõrumine rätikuga ajab neid pusasse, rikub juuksekarva pealispinda ja tõmbab juukseid peast välja. Kuidas seda lahendada? Selle asemel, et rätikuga märgi juukseid hõõruda keera pea alaspidi ning keera hästi niiskustimav rätt juustesse turbaniks ja seejärel lase juustel kuivada õhu käes. Kui on kindlasti vaja juukseid rätikuga kiiresti kuivaks saada siis pigem võta juukseid salk haaval rätiku vahele ja pigista neist õrnalt.
 

Juuste kuumutamine — seda peaksid kõik teadma, et igasugune juuste kuumtöötlus neid rikub ja kuivatab. Kuidas seda vältida? Proovi kasutada erinevaid kuumenevaid juuksehooldus vahendeid nii harva kui võimalik ja kasuta alati kuumuskaitset ja paku juustele vajadusel lisa niisutushoolduseid. Tihti kehtib ka nende juures, et kallimad on kvaliteetsemad — tähtis, on et saaksid vajadusel ka kuumuse astet reguleerida ja kasutada ka kõige minimaalsemaid kuumusastmeid.
 

Juuksepikendused — Valesti paigaldatud, vale raskusega salgud, vale hooldus ja hooldamata jätmine, liiga pikk jutti kandmine (ei lasta juustel puhata) jne rikuvad juukseid. Viimasel ajal on tekkinud arvamus, et clip in juuksepikendused on juustele ja peanahale sõbralikumad, kuid unustatakse, et seda vaid juhul kui neid ei kanta igapäevaselt. Kandes clip in pikendusi igapäevaselt võite avastada, et klambrite kohalt hakkavad juuksed välja langema. Kuidas seda lahendada? Valige kindlasti kvaliteetne paik paigalduseks ja hooldage juukseid nii nagu peab, kui tunnete, et midagi on valesti (nt peavalud) siis võite alati küsida ka nõu mõnest teisest salongist. Kõige tähtsam — laske juustel vahepeal ka lisaraskusest puhata.
 

Hooldustoodetega liialdamine — liigne erinevate juuksehooldustoodete kasutamine võib tuua endaga kaasa peanahal olevate pooride ummistuse ja juuste väljalangemise. Kuidas seda vältida? Kasuta ainult hädavajalikke tooteid ja anna vahepeal juustele puhkust (näiteks ära kasuta iga päev juukselakki). Kasutades suurt hulka erinevaid tooteid tuleks vahepeal panustada ka sügavpuhastavate toodete kasutamisele vastavalt vajadusele kord nädalas(õrnemad tooted) või kord kuus.

Allikas:Delfi Naistekas

Shopping Queen 3.päev

Löpuks siis väike kokkuvöta tänasest osalejast Corinnast,45...


Esimesed riided,mis silma hakkasid...täitsa ok pluus:)
See on küll jubedus...

Teised saates osalejad vöivad momendil shopingul oleva konkurendi korteris ja kappides ringi vaadata ja oma arvamust avaldada.
Corinna riidekapi sisu on luubi all:)
See mees on spetsailaist-stilist,kes kogu saadet kommenterib ja annab hinnanguid osalejate valikutele ja jagab nippe vaatajatele.
Esimene pluus,mis selga aetakse.)
Konkurendid Corinna kööki üle vaatamas...
Öudus ruudus:)
Imestatakse,miks köögi kapid nii tühjad ja korras on...asi on kahtlane!
Üsna kena,kui sobiv alumine osa otsida:)
Shoppingutuur jätkub...
Ehetelaekast leiti palju feik asju...Corinna kodust
Otsingud jätkuvad...
Konkurendid-stiilikuningannad...arvasid,et Corinna on enne nende tulekut korteri pöhjalikult korda teinud ja palju asju lihtsalt kotti toppinud ja silma alt ära pannud:))))Et head muljet endast jätta...Ja nad on üsna pettunud sellises völtsis käitumises.

Kingavariandid
Corinna valib need...

Kuna Corinnal abilist ei olnud kaasas,siis too naine(poe omanik),oli Corinnale nöustajaks.Läks isegi järgmisesse poodi appi valikuid tegema ja ölaräti tegi kingituseks(geschenkt)!
Meik ja soeng...ja kuna aega on veel piisavalt,siis selles kohas pakuti ja fotoshootingut,mis oli Corinnale jällegi kingituseks:)
Fotoshooting:)
Hinnad on kosmilised...soeng ja meik 149 €:)
Lisaks toodi veel kokteil ilm küsimata ja see läks maksma 15 €.Raha jäi alles 34.20 €:)))
Kenasti ajas...2 min. ja 37 sek.jäi üle:)
Zhürii ootel...
Pilt VOX-i kodulehelt.
Kel huvi,siis link ShoppingQueeni VOX-i lehele!!
Loodan,et oli huvitav...kuigi osaleja vanus 45 on üsna igav:)))

P.S.Niikaua,kui mina siin oma pilte laadisin,oli Meena vannitoas tegutsemas ja kutsus mind vaatama:"Emme tule unsere Party sehen!!" :))
Pidu vägev...


OOTD 13062012T-särk Esprit
Püksid H&M
Kingad H&M
Hair Cuff H&M
Juuksepael Karstadt
Kott eBay
Vöö H&M 
Kaelakee Rossmann
Körvaröngad Forever21