Küsimused mulle

17. märts 2014

Lootus,et operatsiooni ei olegi vaja


Tänasest päevast siis niipalju,et on üsna tõenäoline,et operatsiooni siiski Stigile vaja ei ole(nahaplastikat).Jumal tänatud!Sest kõik see nälgimine ja joomata oleks enne operatsiooni,verevõtmised,kanüülid ja narkoos...see on jube minu arust.Ja pärast kõik see taastumine.
Täna pandi haavale selline rohi,mis on pikema toimega ja homme sidumist ei ole,et haav rahu saaks.Ülehomme siis seotakse ja lubati ka lapsele vanni teha,et siis on näha lõplik olukord.Ise loodan,et reedeks saame äkki kodu.
Ega mul muidugi kiiret pole.Kodus pidi kõik kontrolli all olema ja poole rahulikum,kui mind kodus pole.Lapsed pidid sõnakuulelikumad olema ilma minuta.Üsna normaalsed ühesõnaga :DNeil on vaheaeg ka,nii et kooli-lasteaeda saatmist ka pole.
Mulle toodi täna arvuti ka haiglasse,elu poole ilusam kohe.Stigil käis täna suur venna ka külas ära,mis teda ikka väga rõõmustas.Nüüd on vist külastustega ühelpool.Katsume koduminekuni vastu pidada.
Eks minu pisipojaga

Eveline Lifting 4 D päevakreem 40+


Siin siis väike kokkuvöte Eveline Cosmetics`i päevakreemist,mille soetasin endale Ruhja (Läti) majatarvete poest.Jah,kuulete õigesti.See on üks hea pood,kus leidub peaagu köike.Hinda kahjuks ei mäleta,nii umbes 4-5 euro vahele vöis jääda.
Esmane emotsioon on hea,kasutan meelsasti,niisutab hästi,löhn on meeldiv.Ei ole liiga paks ega ka liiga kerge,selline paras konsistents.Selle raha eest täidab oma otsese ülesande.

Mida siis lubatakse:
Intensiivse kolmekordse vananemisvastase toimega pinguldab nahka (Matrixyl), annab elastsuse, silendab kortse täites neid lipiididega (Kombuchka, nisuproteiinikompleks Liftline). Sisaldab UVA ja UVB filtrit. Kreem muudab näopiirjooned selgemaks, silendab ja niisutab nahka. Ei tekita allergiat. Soovitatav naistele alates 40. eluaastast. Centella Asiatica stimuleerib rakkude uuenemist, taastab naha loomuliku niiskuse ja toonuse, tugevdab kollageen- ja elastiinkiude, annab terve jume. Gingko Biloba ja Zen-zeni ekstrakt taastavad nahka, parandavad mikrotsirkulatsiooni, tugevdavad kapillaare, neutraliseerivad vabu radikaale. Siidiproteiinid aitavad hoida niiskust epidermises. Kreem kaitseb kahjulike keskkonnamõjude eest. Kohe esimesest kasutusest alates on näo ja kaela nahk nähtavalt siledam, säravam ja tihedam. Tänu liftingu kestvale toimele muutub nahk päev-päevalt elastsemaks ja tugevamaks ning tõepoolest nooruslikumaks.

Sari sisaldab: Päevakreem 50 ml / Öökreem 50 ml / Silmaümbruse kreem 15 ml / Näo ja kaela seerum 30 mlKaupluse soovitus:DEPODEPO, Valmiera
Matīšu šoseja 6

DEPO lahtioleku ajad
Lugesin just Kätriini uut postitust ja olin meeldivalt üllatunud,et ta võttis teemaks sama poe,mis oli ka minul plaanis.Mina sain seal aega veeta nõrkemisini ja täitsa vabatahtlikult tahtsin edasi Valmiera Valletta kaubamajja minna.

Depos olen ennegi päris mitmeid kordi käinud.Seekord huvitasid Fiskarsi kirved ja vihmaveetünnid.Kirve hind oli ikka märgatavalt odavam +kaasas oli veel Fiskarsi teritaja...Mul oli kirves juba Eestist ostetud.
Aga vaatamist oli seal palju ja hinnad Depo kaardiga väga soodsad.Saada on seal peaaegu kõike ja seda otseses mõttes.Kulda vist ainult ei olnud:DDepo kliendikaardi saab kohapealt infost lasta tasuta teha,mis on kindlasti mõttekas tegu.
Minu ostuks oli suurem kogus suhkurt tulevaks moosihooajaks.
Lisaks veel selline kurb uudis,et Valmierast on kadunud selline mõnus pood nagu CUBUS.Väga kahju! Ja nagu kodulehelt  aru sain,siis Lätis ei olegi enam Cubust.
Teile aga tohutu pildiseeria,sest pildistasin ikka kohe mõnuga...