Küsimused mulle

27. oktoober 2014

Ostusoovitus

Ühes varasemas postituses mainisin, et lõpuks muretsesin omale eBayst täisautomaatse padjakohvimasina, et omas kodus mõõduka tasu eest head kohvi nautida. Selle konkreetse masina valisin sellepärast, et tõin samasuguse emale sünnipäeva kingiks Saksamaalt ja masinaga pole probleeme olnud, teeb head kohvi, hind on ka vastuvõetav. Ühesõnaga oli varasemast juba tuttav ja unistasin omale ka sellist saada. Nüüd on ta olemas ja mis rõõmu teeb, Jaskar on sellega ka ülimalt rahul:D

Septembrikuust saati asendamatu asi meie köögis
Esimene ettejuhtuv saadaolev soodsa hinnaga padjakohvimasin, mis Eestist saada, leidsin siit. Iseasi on jällegi patjadega. Nende hinnad Eestis on kallid. 16 patja maksab keskmiselt 3. 99 € (0.25 € / padi)
Selles postituses tahakski alternatiivi pakkuda, mida ise olen juba aasta jagu kasutanud ja päris rahul. Ja mis põhiline, kohvihind ikka tükkmaad soodsam, kui meilt siit Eestist osta.

Eelmisel pühapäeval tegin tellimus uuele kogusele kohvipatjadele, mida varem tellisin eBayst. Nüüd aga  tellin samalt müüjalt, aga otse nede kodulehelt. Iga tellimusega on kaasas ka 5%-line sooduskupong ja sel korral ka tasuta kohvimasina puhastusvahend, mis Eestis pole samuti  mitte odav lõbu. Saatmiskulu Eestisse on 9.90 €. Kaup kohal nädalaga.

Püüan alati ikka võimalikult suure koguse kohvi tellida, et tüki hind odavam tuleks, sest saatmiskulu saab ka sellega hajutada, ei pea nii tihti tellima. Sel korral sai tellitu 6 x 100 patja. Koos saatmisega tuli ühe padja hinnaks 0.12 €. Poole odavam, kui kohapealt ostes.

Selline suur pakk ja toodi koju kätte Eesti Posti poolt


6 x 100 kohvipatja

Loodan, et oma postitusega tekitasin kasvõi ühes inimeses huvi uue kohvimasina soetamiseks või siis kohvipatjade soodsamaks soetamiseks. Kui keegi teab veel odavamaid versioone, andke aga teada?