Küsimused mulle

16. mai 2014

Mind on reedetud

Olen praegu täitsa vihane ja solvunud, sest minu usaldust on kuritarvitatud ja tundub, et juba pikemat aega. Jaskaris on asi. Tuli juba enne lõunat koolist, trehvasin teda küla peal. Kodu ei tulnud, saatis ainult musta pesu kodu. Arusaadav mõtlesin, tahab ka sotsiaalset elu elada ja suhelda küla noortega. Helistan kuue aeg, et võiks nagu kodu poole liikuma hakata. Vastus oli selline, et kohe-kohe. Jäin siis ootama, lollike ja kergeusklik. Kaheksa paiku enam telefoni vastu ei võetud. Helistasin siis Andresele, kes tavaliselt oskab õelda, kus Jaskar on. Oli tema juures ja lubas poisi kodu tuua. Asi käis kahtlaselt kähku ja kähku pani siit minema ka. No mina vana nõid lendasin kohe uksele ja Jaskar kohmerdas kahtlaselt garaazhis. Tavaliselt ma ei nuhi ja ei viitsigi seda teha, aga seekord olin ma ikka ülivihane. Sain kohe aru, et alkohol on mängus. Ise alaealine ja ma ei saa aru ka täiskasvanud meestest, kelle käsi üldse tõuseb alaealisele alkoholi pakkuma. Kui selline minu silme all sellise teo teeks, lööksin koha peal maha. Tõsiselt kohe. Eriti, kui oma laps see alaealine oleks.

Garaazhi juurde tagasi. Panin otsejuttis sinna, vaatama, mis värk on. Poiss kohmetus kahtlaselt, kui mind nägi. Sehkendas oma "audi" akna juures. Sai enne mind oma asjad peidetud ja mõtles, et ega "mutt" naguinii midagi ei taipa. Aga täna lõpuks taipasin. Lõin poisi tuppa, sõimasin, röökisin, võtsin taskulambi ja läksin autosse nuhkima js oblaa, pakk sinist L&M- i. Mõni suits võetud ka juba. Ja, juba...kindlasti juba lugematu hulk pakke läbi topsutatud. Ai rsk, minu majas mingi salasuitsetaja, ise alles laps. Olen varemgi tähele pannud, et alati, kui ta kuskile läheb, käib garaazhist läbi. Aga ma pole nuhk ja olen lihtsalt teadmiseks võtnud.

Suitsud lendasid kohe pliidi alla, ilma pikema tseremooniata. Poisi sõimasin veel korra läbi ja homsest kodu arest. Tema ei saavat homme aega, vaja tööle minna. Aga sellepärast, et suitsu ja alkoholi osta, pole vaja küll tööl käia. Mul kodus tööd küll talle. Minu kannatustel on ka lõppude lõpuks mingi piir. Schluss mit lustig.
 

Vahva vanaema minu lastel:)

Selline pilt avanes mulle eile lõunaajal. Pole eriti tavapärane:D Lapsed tulid koolibussiga otse koduhoovi...ei, nad ei tellinud seda bussi, nende vanaema on bussijuht:))))

 

OOTD 16052014Jakk C&A
Top H&M
Kaelaehe H&M
Püksid REJECT
Kingad CAPRICE
Kott PIECES