Küsimused mulle

25. juuli 2015

Avastasin mõnusa internetipoe

Avastasin siin mingi aeg mõnusa koha, kust saab kvalteetseid asju shopata heade hindadega. Tegu siis Amazon buyVIP ostukeskkonnaga, kus on iga päev uued pakkumised, mis tulevad mugavalt otse meilile. Iseeasi muidugi, palju MINA seal shopata saan, sest minu rahalised ressursid on ju piiratud.

Siiski ühe ostu ma sealt testiks tegin,...no ok, kaks toodet ühe postikuluga. Kaupa saadetakse ka Eestisse ja postikuluks on 7,40€. Tellimuse tegin 18.07 ja täna oli pakk otse kodus.

Minu ostuks olid...hingake nüüd kolm korda sisse... JÄLLE kummikud. Ma olen neisse armunud. Väga kihvtid. Peaaegu sama mugavad kui HUNTERID kuigi SUPERGA omad. Siin nad on...Kas olete minu avastatud internetipoega kokku puutund, teadsite sellest midagi? Kes soovivad minupoolset kutset sinna, andke teada.
Hooaeg - mis teha:D

Jälle postitus sissetegemisest, aga on ju hooaeg ja sel ajal ma eriti millegi  muuga ei tegele. Ja mulle meeldib aias või siis metsas marju korjata ja neid talveks sisse teha. Puhas tervis oma perele ju, kui nii võtta. Eriti see mahl, mille ma eile tegin - punanesõstar, mustikad ja metsmaasikad. Raha eest sellist ei saa, ainult ise tehes. Lapsed igatahes kiitsid. Mustsõstra moos on loomulikult omaette delikatess.