Küsimused mulle

23. mai 2014

Ülevaade juuksehooldustoodetest


Inecto PURE COCONUT shampoon, palsam ja juuste seerum. Seda kasutasime Mete-Mari juuste peal, oli tema valik. Lõhn oli mõnus kookoseline, mitte väga tugev. Vahutas hästi. Juuksed jäid siidised ja õrnalt lõhnavaks. Metele väga meeldis. Plussiks see, et sari on parabeenide vaba.Juuksed peale pesuMeena peal katsetasin Macadamia Oil tooteid. Kõik oli super, vahutas, meeldiv lõhn, loputamisel olid juuksed juba silmnähtavalt siledas olekus. Tal on muidu sellised üsna pusased juuksed ja peale pesu tavaliselt on jube harutamine. Kasutasin maski ja kammitavus oli super. Niisketesse juusteotstesse määrisin ka öli. Väga rahul toodetega.


Juustes mõjumas mask

Peale pesu

 Enda peal sain seekord proovida Oblepikha Siberica shampooni ja maski. Super jällegi. Vahutas, meeldiv lõhn ja pärast pesu olid juuksed nagu (mitte päris) sirgendajaga tehtud ja siidised. Tegu orgaanilste toodetega.


Peale pesu
Kõiki protseduure tegime väljas, vabas õhus ja tiigi veega. Teatavasti on tiigi vesi pehme ja teeb juba iseenesest juuksed heaks. Kogu selle aja vältel nautis Stig veemõnusid, ja kohe niipalju, et täna seisis vann veega täiesti puutumatuna. Muidu ei või kastekannu ka veega vedelema jätta, tema kohe seal käsipidi sees. Ju ta sai eile nõrkesmiseni plätserdada. Tulebki lapsel asjadest isu täis lasta saada, siis pole ka probleemi, et ründab igal pool.
Eile
Täna - vann veega seisab päevitustooli kõrval:)
Oli igati mõnus ettevõtmine koos tüdrukutega, kõik tänu minu ostuhullusele:) Aga küll need shampoonid-palsamid ära kuluvad, kolm naist ju kasutamas.

Toodete hinnad ja päritolu  leiad siit.

NOTD 23052014

Leidsin meie kohalikust kaubamajast need kaks Türgi päritolu Flormar neoonlakki ja pidin need lihtsalt ostma. Hinnaks pudelil 1.60 € ja 1.65 €.

Lakkisin kaks kihti ja olen väga rahul tooniga. Püsivust pole mõtet minult küsida, sest majapidamistöödega ei kesta see küüntel kaua. Kasutasin ka alus-ja pealislakki.


Sobib ideaalselt minu päevitustega:)

Eilsest tuulutamisest

Kuigi Marintsiku ilus elu tõmbas mul tuju nulli ja mõtlesin, et mida ma siin ikka tuulutan oma olematu kassaga ja et ei lähegi kuskile, vaid rassin kodus mullas. Hommikuks aga oli olemine natuke parem ja kihk minna ikka ka oli. Tegin kiiremad asjatoimetused kodus ära, sest koht, kuhu minna plaanisin, avati alles 10:00. Nii et aega oli, kiiret polnud kuskile. Pakkisin isegi pikka kaalumise järel lapsevankri kaasa, et Stigil koht oleks, kus ta magada saaks. Tal ju tuleb uneaeg ennelõunasel ajal.

Sihtkoht oli Valmiera, Valleta kaubamaja. Maad kuskil minu kodust 50 kmIlm oli ilus, inimesed suviselt riides, üks hullemini kui teine. Oli ka stiilseid paar tükki, aga tõesti, liiga stiilsed, et niimoodi tänavale tulla. Ennast ma siinkohal ei hakka mainimagi, praegu käib jutt teistest. Minu arust Ruhjas on palju maitsekamalt riietuvaid naisi näha. Ja olen täheldanud, et läti naistel on alati kenad ja hoolitsetud soengud. Juuksurikülastusele panevad nad vist eriliselt rõhku.

Käruga oli üsna hea liikuda, kui Stig ainult ennast natukene paremini oleks üleval pidanud. Ta oli väsinud, aga magama ka ei saanud jääda, sest koht oli uus ja huvitav ja oli vaja ju ringi vaadata, kõike tõmmata, mis näppu jäi ja siis kui midagi muud enam teha ei olnud, siis viriseda.

Kubamajal on neli korrust. Kõik käisime läbi. Astusin sisse ainult mind huvitavatesse poodidesse. Oli tekkinud uus kingapood CCC, suur ja avar, päris arvestatava kingavalikuga ja hinnad olid ka normaalsed. Olid ka mõned hiina kaupa müüvad poed, Aliexpressist pärit kaup, kuhjade viisi. Douglases näppisin paari asja, aga jumal tänatud, et ma midagi ostma ei hakanud. Mõttetult kallis on seal kõik ja no pood oli tühi ka rahvast. Ma tean, kus kõik olid - Drogases, paarsada meetrit tänavat pidi edasi minna. Seal oli tohutu soodukas kogu poes, kõik kollaseid silte täis, läti keelse tekstiga. Aga arvata oli, et mingi kampaania. Vat seal tegingi ma oma ainsad ostud.
"Drogas", Rigas 20, Valmiera

"Macadamia oil" sari: shampoon 9.09 €, palsam 9.09 €, öli 9,59 €,mask 8,49 €

"Inecto" sari: shampoon 3,57 €, palsam 3,57 €, seerum 4,39 €

"Siberica" sari: shampoon 5,85 €, palsam 5,85 €, mask 7,49 €


Nende ostude üle olin küll happy. Soodus minu arusaama järgi oli -20%, Drogase kaardiga -30%.

Kodu jõudes sai sauna kohe tuli alla tehtud, et suur testimine ette võtta. Ära said proovitud kõik variandid minu, Meena ja Mete peal. Sellest juba lähemalt uues postituses.