Küsimused mulle

11. veebruar 2013

Möned ostud...

Näitan Teile oma oste Limangost.
Vero Moda talvejope H:enne 49.95 €,mina sain hinnaga 22.22 €Papillio sportlikud jalanöud,hind enne 69.95 €,mina sain hinnaga 22.22 €.

Nahla Jewels höbekörvaröngad ,hind enne 249 €,mina sain hinnaga 54.95 €.

Läbimööt 2,96 cm

Mis viimasel ajal põnevat...Kirjutan ka mõne rea, pole juba ammu midagi postitanud, kuna üsna kiire elu olnud.
Vahepeal olen  ühe piraka poisslapsega maha saanud. Et see aeg kenasti üle elada, olin kutsunud Eestist oma ema endale appi selleks perioodiks. Nädal sai ta siin meil sisse elada ja nägi, kuidas meil asjad toimivad. Käisime shopppamas niipalju kui ma veel oma suure kõhuga jaksasin. Näitasin talle haigla ära, et ta saaks mind külastada lastega.

02.02.2013 sündis siis minu arvatavasti viimane laps. Nimeks sai beebi STIG. Kaalu oli beebil 4565 g ja pikkust 57 cm. Minu aegade suurim laps:)

Raseduse arvele võttes kaalusin ca.66 kg. Sünnitama minnes ca.81 kg. Koju tulles higlast kaalusin 76 kg ja nädal peale sünnitust 71 kg. Niipalju siis arvudest...

Laps on väga tubli ja rahulik.Sööb ja magab.Oma rütmi oleme juba kätte saanud nädalaga. Väljas oleme ka juba paar korda käinud:) Meil on siin ilmad kohati ilusad päiksepaistelised ja kutsub kohe õue. Eks jalutamine tuleb mullegi kasuks.

Lisan mõned pildid,mis vahepeal tehtud...
Minu suur kõht :)
Mõni minut peale lapse sündi