Küsimused mulle

9. aprill 2014

Olen ainuke, kes ravi vajab praegu

Ei tule selle Eesti filmi pealkiri meelde, kus on selline repliik:" Te olete ainuke, kes siin ravi vajab".Tegemist Lia Laatsi ja Ervin Abeliga. Mäluga on mul kehvasti, nagu alati. Mu selg tahab juba päev aega pooleks minna. Eile andis õrnalt tunda, täna on asi juba hullem. Homme peab juba ravile mõtlema hakkama, kui paremaks pole läinud. Endaarust midagi rasket teinud ei ole ja tõstnud ka midagi pole. Puukorvi ei saa arvestada, seda teen jooksvalt kogu aeg. Stigi tõstan kraanikaussi kolm korda päevas, et tema nr.2 häda kasida. Seda on küll tunduvalt rohkemaks läinud, hambad tulevad vist..Hea ju hammaste kaela veeretada, aga mina pean 13 kilo tõstma ja eks see ole haige seljaga üpris ränk, pisar tuleb silma. 8 hammast on juba pikka aega suus, siiani pole kippu ega kõppu lisast.
Selle haige seljaga ronisin täna veel pööningule ka, hädaolukord oli ja hoidsin suu kinni. Oli tähtis käik, ehitusfirma vaatas objekti üle hinnapakkumise jaoks. Minu nägemus, mõõdud, materjalid. Eks näis, mis number ette lööb, kas lööb hingest kinni või saab asjast asja. Järgmise nädala lõpuks selgub. Firma iseenesest on väga soliidne. E-mailile saadeti koheselt ka väike feedback ja nii. Igati korrektne käitumine.
Meenast...tema on üks ettearvamatu ja kummaline laps. Üleeile oli jälle Metega bussipeatuses mingi arusaamatus ja Meena lihtsalt keeras kannalt ringi ja kodu tagasi. Kuni sinnani sujus kõik õlitatult, patsid, hambad, riided, " ilusat päeva".Hingasin juba kergendatult, kui helises telefon.Mete kurtis, et Meena jooksis kodu. Kui nii, siis nii.Sõitsin ta ise lasteaeda. Täna niikuinii, jalgratta päev lasteaias ja oli vaja ratas kohale transportida. Eks näis, mis homme juhtuma hakkab, olen juba põnevil, undki ei tule :D
No ja siis veel kõne Kilingi-Nõmme politseist...mul hakkab süda vaikselt seisma jääma. Sellest kirjutan juba homme, kui veel elus olen:)
Imetlen kuud ja tähti nüüd, tehke sama.
 

Naiselik kadedusLoomulik nähtus. Ei midagi uut ja arvan, et täitsa lubatud. Mingigi edasiviiv jõud. Kellestki tahaks ju ikka parem olla, kasvõi endaarvates. Tahaks ju ikka parem, ilusam, saledam jne. olla. Loomulikult on mul palju miinuseid. Esiteks , millega ma üldse rahul ei ole ja mida enda juures muuta tahaks on hambad. Nendega ei ole ma kohe üldse rahul. Aga pean elama nendega. On muidugi ka hullemaid hambaid olemas, kui mul, nii et ei tasu jälle väga kiunuda. Vähemalt pole proteesid, vat see oleks minuarvates veel hullem. Ja on veel palju hullemaid variante, kui minu hambumus. Katsun needki niipalju korras hoida, kui minu võimuses ja üks hullemaid asju on hambavalu. See on selline asi, mis tuleb alati ootamatult ja siis mõtled, miks küll minuga sellised asjad juhtuvad.
Sellised võiks olla
Aga sellistega pean leppima :)

Juuksed võiks paremad olla. Kõhupekki võiks vähem olla, sangad võiks väiksemad olla.
Positiivset on ikka ka. Jalad on mul täitsa normaalsed endaarvates, mitte lauajalad ja mitte ka kõverad, täitsa sellised okeid. Käed on ka talutavad, kui nende eest natukene hoolitseda. Jalanumber on ka viimase piiri peal, 41, jalanõude valikut on piisavalt sellele suurusele. Tagumiku suuruse katsun ka kontrolli all hoida, see vajab ikka pingutust. Niisama ei tule midagi. Sama üleüldise kehakaaluga. Töö, töö ja veelkord töö, et vähegi inimese moodi välja näha. Meik. Õnneks võin rahumeeli ilma meigita kodust välja minna, kedagi veel ära hirmutanud ei ole vist. Peaasi, et ise rahul olen ja sellest sõltuvusest vaba olen. Kotti pähe tõmbama ei pea. Piisab päevakreemist.
Rinnad. Tunnen kaasa naistele, kel on suured rinnad. Jumal, ole tänatud rindade eest, mis mul on. Raseduste aeg olen tunda saanud, mis tunne on suurerinnaline olla ja ei, tänan, selle pärast ma kade pole. Minu kaastunne ainult.
Rahaliselt kellestki sõltuv ei ole, õnneks. Kui kitsas käes, oskan majandada küll. Mis selle jutu mõte nüüd oli, küsite. Sain südamelt ära. Õhtul tuleb parem uni võib-olla:) Lase vabaks, nagu Mare Peterson armastab õelda :D