Küsimused mulle

7. jaanuar 2015

Tantsukooli keeld

Nüüd on siis tantsukooliga nii, et Meena sai juhendaja poolt keelu järgmisel korral tantsutundi minna. Mida ta seal korda saatis, võin ainult ette kujutada, sest leppisime eelmise aasta lõpul kokku, et vanemad enam tundi pealt ei vaata, vaid otsivad omale selleks kolmveerand tunniks tegevust.

Eile oligi Meenal see esimene kord, kui mina kohal ei olnud. Reegel tehti sellepärast, et mingigi distsipliin tunni ajal oleks. Juhendajad ei saa oma tööd teha, sest MÕNINGAD lapsed lihtsalt segavad tundi. Meena on see põhisegaja, kes surub ennast ja oma tahtmisi peale.

Eile oli mingi teema tema sünnipäevaga, mida kõik oleks pidanud järgi pidama ja talle tantsima ja laulma. Jumal, sünnipäev oli ju eelmine aasta. Kui kaua ta kavatseb seda teistele nina alla hõõruda?:D

Eks mul on üle päeva ta tegude ja käitumise pärast häbi. Ei tea kus ma tema kasvatamisel mööda lasknud olen. Ta on üks paras naaskel meil peres. Aga ega laps ju süüdi ei ole, kui mina tede õigesti kasvatada ei suuda.

Ja üleüldsegi oli Meena tantsujuhendajale õelnud, et tema ei tahtvatki tantsimas käia. Mina hoopis tahtvat seda. Mina vean teda vägisi huviringidesse:D

Nüüd on lasteaias tulemas ujumistunnid. Need on küll kooliminejatele ettenähtud, aga Meena räägib, et temal on ka luba minna, sest tema on suur (kasvult siis järelikult). Aga mina seda küll kaasa ei tee. Pärast selgub, et hoopis mina tahtsin ujuma:D

Tahan parimat, aga Meenaga kukub välja alati väga inetult. Olen nõutu!

Pähkli-shokolaadi muffinid/18 tükki


Meie täna jälle muffinite lainel. Metega. Teisi pole veel kodus peale Stigi ja saame rahus katsetada. Eile tegime valmissegust, lisasime juurde ainult ühe toru pagarikohupiima-olid väga maitsvad. Täna kasutasin retsepti tordipritsi juhendi pealt. Tuli väga hea tainas, kerkis ilusasti ja kerge oli teha ka (lihtne).


Vaja läheb:

150 g jahu
100 g võid
100 g suhkrut
200 g naturaalset jogurtit (asendasin hapukoorega)
100 g tumedat shokolaadi (Bitter)
2 muna
1 tl küpsetuspulbrit (kuhjaga)
50 g hakitud metsapähkleid

Glasuur

120 g pehmet võid
240 g tuhksuhkrut
2 tl toiduvärvi (ei kasutanud)

Ahi panna 180 kraadi juurde sooja. Shokolaad tükeldada ja panna võiga potti, sulatada pidevalt segades. Jahutada. Jogurt ja munad segada. Jahu, suhkur, küpsetuspulber ja hakitud pähklid segada ja lisada jogurti - muna segule. Lisada sulatatud või ja shokolaadi segu. Segada ühtlaseks taignaks.

Täita taignaga muffinivormid (ca. 18 muffinit) poolenisti ja küpsetada 25 minutit. Välja võtta ja jahutada.

Või, tuhksuhkur ja toiduvärv ühtlaseks segada. Pritsida dekoreerimispudeliga muffinitele.
Head isu!
Sain oma värske dekoreerimispritsi ära proovida

Stig igal pool jaol oma pingiga