Küsimused mulle

18. juuni 2018

Kas ma tarvitan midagi?

Ma pean tunnistama, et olen jah kohati terava ütlemisega ja kommenteeri asju ikka mõnuga. Eriti teen seda oma pereringis, aga nemad mul siin kõik on sellega harjunud ja tunnevad mind. Keegi ei võta midagi südamesse ja Stig just äsja ütles ühe mu krõbeda kommentaari peale, et oled sina ikka küll, emme:D Ühesõnaga meil on lõbus, kui me elu nii must-valgena ei võta.

Tegelikult olen ma viimased päevad üldse kuidagi "hoos". Ei tea, kas see mõjub, et puhkus on tulemas? Eile eks küsis mult otse, kas ma tarvitan midagi. Vist pingutasin oma kommentaaridega väheke üle. Omateada olen täitsa puhas. Siis aga hakkasin mõtlema ja viisin mõned otsad kokku. See EBA-le mineku idee mahub ka sinna sisse, aega, kui ma krõbistan oma lemmik pastille. Need on sellised pastillid, mille müük Eestis vist keelatud on kuulu järgi. Siit kaubandusest saab vaid piparmündimaitselisi. Söön neid ka heameelega, kui minu lemmikuid, eukalüpti omi ei ole. Ja tundub, et need on põhjusega keelatud. Midagi nad inimesega teevad, sest mulle tundub endale ka, et katus täitsa sõidab.

Kui mul neid on, siis on nad mul alati töölaual ja aegajalt pistan jälle ühe suhu
 Eks tõi mulle eile just uue koguse Soomest või laeva pealt - ei teagi täpselt. Ütles veel, et oli vastu tahtmist ostnud. Ega ma eelnevalt muidugi palunud ei olnud. Täitsa omaalgatuslikult tõi. Ta teab, et ma jumaldan neid. Ise ma toon neid Saksast alati natukene rohkem kui ühe paki. Autosõidu ajal on see mu lemmik krõbistamine ja hoiab ergana, kui öösel vaja sõita.


Seega arvan, et need pastillid on natukene võimendanud mu väljaütlemisi, kuigi ma jään enda juurde, midagi valet ma öelnud ei ole. Selline oli minu nägemus lihtsalt blogipeost ja valitud blogijatest, aus.

Sisaldab asju, mis võivad mõndagi võimendada

Aga muidu ma siin istun ja ootan oma sügavkülma. Kõige parem on ju siiski esimesed ilusad ja kvaliteetsed marjad kas siis toormoosiks teha või sügavkülma panna. Kui marjad juba väiksemaks jäävad, on mõttekas need moosiks keeta. Seega praegu ma keedumoosi ei teeks. Aga mida veel ei ole, on sügavkülm. Mahutasin tänase toodangu veel meie standartsesse külmakapi sügavkülma, aga järgmise korjega läheks juba keeruliseks.


Talvel mannapudru või ülepannikookide kõrvale - poest sellist kraami juba ei saa