Küsimused mulle

30. märts 2015

Kas mind jälitatakse?

Täna juhtus mõtlemapanev situatsioon. Jäin planeeritust vähe hiljemaks koju tulekuga, sest lasteaias "Tibude" rühmas oli pisikene koosistumine, mille ma olin kahe silma vahele jätnud. Õnneks kasvatajad informeerisid mind ja sain ka osa koosolekust.

Kõigega ühelpool, sõidan kodu poole ja meie teeotsast üks teeots edasi seisab kahtlane auto. Meil on siinkandis kõik ebatavaline kohe kahtlane ja hakkab väga hästi silma. Püüdsin küll mitte välja teha, aga peas keerlesid kohe igasugused õudsad mõtted. Äkki mõni minu maniakist fänn, kes ei piirdu enam internetikiusamisega vaid on otsustanud kohapeale asju klaarima tulla ja meie perega arved klaarida. Kujutasin juba ette, kuidas tullakse ja suurest vihast meie  vastu pannaksa räästasse lihtsalt tuli. Inimese viha võib ju ettearvamatu olla, kuigi ma pole kelleLEGI liiga teinud ja kannapeale astunud.

Sain auto seisma jätta, välja astuda, kui seesama auto meie hoovi sõitis. Püüdsin rahulikuks jääda. Haarasin Stigi sülle. Mees ja naine astusid tundmatust autost välja. Täiesti võõrad minu jaoks. Ja siis kuidagi sujuvalt selgus, et tuldi ajendatult "Kodutunde" saatest vaatama kogu seda meie juures tehtud pööningu lahendust. Lasin võõrad lahkelt sisse vaatama. Pinge oli langenud ja edasi läks kõik juba lahkes meeleolus.

Heade plaanidega inimesed on alati teretulnud meile;)