Küsimused mulle

20. veebruar 2014

Kiidan ka ennast

Suur kiitus mulle.Kasutasin Stigi hommikuuinaku aega väga ratsionaalselt ja tegin hulk paberitööd ära.Puresin läbi kogu kirjade hunniku,mis Saksamaalt sain ja kirjutasin vastused,kellele vaja oli.Skännisin vajalikud dokumendid ja saatsin e-mailidega.Ei tea,millal see paberimajandus lõpeb ja saab otsad sealse riigiga kokku tõmmata.
Veel esitasin tuludeklaratsiooni oma välismaalt saadud tuludega.Isegi pisikese tagastuse saan,nii umbes täpselt 45.86 eurot:) Abiks ikka:D
Nüüd pakin oma lapse kokku ja lähen kodu kütma.Kaks päeva on ahi kütmata.

Teile mõnusat lumist päeva!

Aeg lendab...

...ja täna juba neljapäev.Nädal kohe möödas.Vahepeal hakkas meie väike Stig kõndima.On teine juba paar päeva omil jalgel ja harjutab.Samm on küll ebakindel veel,aga tahtmist on.Aeg juba ammu sealmaal ka.Mul pole ükski laps nii hilja kõndima hakanud,kõik teised neli on 9-kuuselt jalgadel juba olnud.Aga Stigi kantakse rohkem kätel ja ka,ju tal polegi erilist vajadust pingutada olnud.Saab ju lihtsamalt edasi,kui õed-vennad muudkui venitavad ühest kohast teise.
Märgin ära,et Stig sai aastaseks 2.veebruaril.Räägib ta meil ka juba.Eile hommikul,enne äratuskella,kuulen mina läbi une,et keegi ütleb emme.Ma ei saanud algul aru,et mis siis nüüd...:D Küsisin vastu,mis on ja see oli Stig.Ütles veel korra,emme.Olin üsna imestunud.Aitäh ütleb ta juba pikemat aega.
Mis siis veel uudist.Dokumendid sain tõlkimisse anda ja ootan,millal järgi minema peab.Homme äkki saab jälle tuulutama linna :)Tõlkimise hindadest ka...1 lehekülg 12 eurot.Eks näis,palju siis see lõbu mul maksma läheb.
Üleeile oli minu koduuksele pakiteade kleebitud.Mind polnud muidugi kodus ja telefoninumbrit neil ka polnud.
Pidid ilmaasjata 30 km kuhugile pärapõrgusse sõitma ja ei mingit kasu.Nägin jah kodu sõites,et metsavahel tuli pakiauto vastu,aga ei osanud aimatagi,et see minu pärast seal on.Arvasin kohe,et Merjel(sugulane,kes elab minust 2-3 km kaugemal) pakipäev.
Mis siis pakis oli ja kust see tuli.Tellinud pole ma juba 9 nädalat MITTE midagi.Kui Saksamaal elasin,sain ikka iga päev paki,vahest ka mitu.Nüüd olen sellest sõltuvusest vaba ja mul on selle üle väga hea meel.
Selle paki saatis saatis Saksamaalt Meena issi,Saatis Meenale dvd-d järgi,mis ta sinna jättis,kuna meil lihtsalt polnud enam ruumi.Maha jäi tal issi juurde palju-palju asju,aga ega meil niikuinii enam midagi siia ei mahu.Niigi ruumipuudus.Siis oli veel paar Monster High laibanukku,Stigi sünnipäevakink Hippilt ja minu kirjad.
Post

Väike kiri Meenale issilt.


Kingitus Hippilt,kõvakaantega raamat,kaks püreed ja palju reklaami.
Monster High nukud,DVD-d ja poni Filly

Maiustused kõigile lastele

Raamat oli väga asjakohane