Küsimused mulle

5. oktoober 2013

Must Have

Väike must kleit iga naise riidekapis on vist kohustuslik lausa!
Milline on Sinu lemmik?

Rohkem musta siin.

Tänased spontaansed ostud

Tänasel toidukraami otsingutel tegin mõned ostud ka enda isiklikuks tarbeks.Kuna ma pole üldse rahul oma praeguse shampooniga,milleks on Garnieri Fructis Oil Repair 3,siis hoidsin silmad lahti,äkki leian midagi uut oma juustele.Ja näe imet,oligi täitsa olemas  30 % allahindlusega juuksekasvu ergutav shampoon Plantur21 kofeiiniga.Ei mõelnud kaua ja ost sai tehtud hinnaga 6.99 €.

Plantur 21- Nutri-kofeiini šampooni tutvustus infolehelt:
Pidurdab enneaegset juuste väljalangemist ja soodustab juuste kasvu. Eriti sobiv värvitud ja kahjustatud (stressis) juustele!
Teatud tegurite ilmnemisel nt. stress, ühekülgne toitumine (ebapiisavalt vajalikke vitamiine ja mineraale), pingeline töö, võib juuste väljalangemine ohustada igas vanuses naisi, sealhulgas ka noori naisi. Võrreldes juuksejuure puhkeolekuga, võivad energia ülekande protsessid aktiviseeruda kuni 800% parandades oluliselt juuksejuure energiavarustust ja aidates vältida enneaegset juuste väljalangemist.
Et varustada juuksejuuri vajalike mikroelementidega, sisaldab toode biotiini, magneesiumi, kaltsiumi ja tsinki.
Plantur 21 parandab juuksejuure energiavarustust, aeglustades energiakandja cAMP jaotust.
Aktiveerivat kofeiini on võimalik tuvastada juba 120 sekundi järel Hoida peanahal 2 minutit.

Teiseks ostuks oli Weleda tselluliidiõli hinnaga 14.75 €.Olen seda kunagi varem juba tarvitanud ja seega ei kõhelnud uuesti sama õli kasuks otsustada.Eriti meeldib selle toote lõhn ja kui usku ja viitsimist on,äkki pingutab sutsu nahka ka.


Toote tutvustus pakendil:
Tselluliidiõli on sobilik kõigile. Õli annab nahale elastsuse ja sileduse , mõjub nahka pingutavalt. Koostises olevad tõmmised taimedest aktiviseerivad naha ainevahetust ja vedeliku liikumist. Õlid elavdavad, niisutavd ja toidavad nahka.
Kasutamine:
Kasutada hea tulemuse saamiseks vähemalt 4 nädalat 2 korda päevas , masseerida õli soovitavalt peale veeprotseduuri ringjate liigutustega naha sisse. Edaspidi kasutada kord päevas.
Koostis:
aprikoosiseemneõli, jojobaõli, nisuiduõli, eeterlike õlide segu, õlitõmmised (aprikoosiseemneõli) kaselehtedest,rosmariinilehtedest ja ruskuse juurest. Dermatoloogiliselt testitud.
Ei sisalda sünteetilisi värvi-, lõhna- ja säilitusaineid ega mineraalõlisid.Shampooni proovisin ka huvi pärast kohe ära ja juba pähe kandmisel tundsin,et juuksed on kuidagi teismoodi.Peale pesu tundusid juuksed tugevamad ja läikega.


Leia oma mantel selleks hooajaks!

Suurema valiku leiad siit...